Miejsce konferencji

***
HOTEL BIAŁOWIESKI

Hotel „Białowieski”*** Conference, Wellness & SPA to komfortowy trzygwiazdkowy hotel posiadający 86 nowoczesnych pokoi. Jest położony w magicznym miejscu – na malowniczym Podlasiu, w przepięknej Białowieży, pośród wiekowych dębów i lip, tuż u wrót Białowieskiego Parku Narodowego, nieopodal zabytków pozostawionych przez cara Aleksandra III, pośród drewnianych, ponad stuletnich domów z misternie zdobionymi okiennicami.
Niezależnie od pory roku, w strefie Wellness mogą się Państwo zarówno odprężyć, jak i świetnie bawić. Posiadamy największy kompleks basenowy w Białowieży z fantastycznymi atrakcjami – basen kryty 17x10m, a w nim dzika rzeka, gejzery powietrzne, ławki z masażem powietrznym, natryski wrażeń.
Hotel Białowieski oferuje zakwaterowanie w przestronnych wnętrzach, których wystrój jest połączeniem tradycji i nowoczesności. Piękne fototapety, ciepłe kolory, drewniane elementy sprawią, że poczują się Państwo komfortowo i przytulnie, a widok na rozległe lasy bądź piękne ogrody hotelowe z pewnością zrelaksują i wprawią w wyśmienity nastrój.

Ogród spacerowy

Białowieski Park Narodowy jest domem dla wielu rzadkich i zagrożonych zwierząt. Zatrzymując się w Białowieskim Hotelu, będziesz miał okazję poznać ten niesamowity cud natury z bliska i osobiście. Bez względu na porę roku, w naturze zawsze znajdzie się coś niesamowitego. Niezależnie od tego, czy będziesz wędrował po lesie, obserwował dzikie zwierzęta, czy po prostu cieszył się ciszą i spokojem natury, z pewnością przeżyjesz niezapomniane chwile.

SPA

Kompleks wodny Hotelu Białowieski składa się z nowoczesnego basenu rekreacyjnego wyposażonego w przeciwprądy, gejzery i natryski, z wbudowaną strefą masaży wodnych. Basen sąsiaduje ze strefą brodzikową i zjeżdżalnią wodną dla naszych najmłodszych Gości, otoczoną leżankami dla rodziców. Cała strefa wellness wypełniona jest podgrzewanymi ceramicznymi leżakami. Poolbar, bezpośrednio na hali basenowej, serwuje koktajle i zimne napoje dla dorosłych i dla dzieci.

Karczma biesiadna

Karczma Biesiadna „Carska Polana” znajduje się na terenie hotelu, około 80 metrów od głównego budynku, zapewniając łatwe dojście uczestnikom imprezy oraz spokój gościom pozostającym w pokojach. Wyposażona w pełen węzeł sanitarny, z murowanym grillem i wędzarnią. W otoczeniu malowniczych ogrodów, oczek wodnych, tonąca w zieleni. Zapewnij oryginalną integrację swoim gościom, czy zorganizuj modne plenerowe wesele!